Zaman: 16 Haz 2024 09:26

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 41 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3  Sonraki
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: Evo X Body Kit Türkiye
MesajGönderilme zamanı: 26 Haz 2010 20:17 
Kullanıcı avatarı

Yok ondan demedim, büyük jant yay olmadan tekerlekleri küçük gösteriyor, ondan dedim. Ben en kısa zamanda alıcam... ;))

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 01 Tem 2010 16:09 
Kullanıcı avatarı

İsim: ismail
Araç: 09 Lancer İnv.
Kan grubu: bRh+
Beyler spoiler taktırmayı düşünüyorum ama standart küçük olan spoilerin silikonla yapışabilecek şekilde yapılabileni varmı? deldirme yüzünden takmak içime sinmiyor, sağlam silikonlama ile delme arasında 1.5 bir aracı düşündüğümüzde farkta göremiyorum, zaten araç hareket halinde iken spoiler aşağı doğru kuvvet uygulayacak. eskiden kuş serilerine takılan ufak spoilerler vardı bir çeşit kanca sistemi vardı delmeden vidalama ile çok kolay takılıyordu o tür bir şeyle desteklenmiş şekilde yapıştırarak takabilecek bir yerler varmı acaba veya deneyen varmı?

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 01 Tem 2010 16:18 
Kullanıcı avatarı

ben avatarımdaki araçtaki spoiler veya onun bir küçüğünü düşünüyorum anatomik olanlardan değil, aslında evo tipi olanların temas yüzeyi daha geniş yapıştırma açısından ama onlarda zengin gösteriyor :D

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 01 Tem 2010 17:09 

Araç: Lancer 1.5 inform
benim aracımda var evonun spoileri ve yapıştırma silikonla sıkıntıda cekmiyorum

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 01 Tem 2010 19:26 
Kullanıcı avatarı

evo spoilerlerin 2 çeşidi var galiba büyük ve küçük olarak, seninki hangisi foto koyabilirsen sevinirim..

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 01 Tem 2010 19:36 

benim aracımdaki büyük olan evo x in spoilerinden yani :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 02 Tem 2010 15:19 

_opeth yazdı:
cihan aracını saklamaya devam eder :lol:

:D :D :D tam bitsin istiyorum yoksa normal bir informdan fazla bi özelliği yok ki ya :D

18"jantı spoileri xenonu o kadar yani :)

( birde iç aydınlatma yaptırdım mavi mavi kapıları acınca cok cici duruyo tavsiye ediyorum herkeze )

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 02 Tem 2010 15:30 
Kullanıcı avatarı

jantı ne düşünüyorsun? 1.8 lerdeki janttan düşünüyorum ben ama yakıtı çok etkilermi acaba? benim hedefim avatarımdaki hale getirmek aracı ama şimdilik sadece camlarda film var :D

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 02 Tem 2010 15:58 

jantı düşünmüyorum hallettim ben :) 1.8 dekileri bir ara bende düşünüyordumda yakından inceleyince hoşuma gitmedi yakıtı etkilemiyor. lastikleride değiştim ben hedefim evo alana kadar kendime lancerution yapmak :) ama spoiler yüksek olan gercekten çok hoş ayrıca kısası araçta garip duruyor birtek ön ve arka tamponum kaldı onları bekliyorum amerikadan gelemediler gittiler sonunda arıcam obamayı yollucak ucakla :D

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 03 Tem 2010 10:26 
Kullanıcı avatarı

ön plakalığı nasıl yapmayı düşünüyorsun? uzun mu nova mı? DH de bir konuda nova plakanın önlerde mevzuata aykırı olduğunu söylemişti bir arkadaş ama ben polis dahil kime sorduysam sakıncası yok diyorlar o yüzden kare plakalığın siparişini erteledim şimdilik malum 90 tl :unknown: , uzun plakayı sola çekince pek hoşuma gitmiyor nedense en iyisi kare :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 03 Tem 2010 11:14 

badboy87 yazdı:
ön plakalığı nasıl yapmayı düşünüyorsun? uzun mu nova mı? DH de bir konuda nova plakanın önlerde mevzuata aykırı olduğunu söylemişti bir arkadaş ama ben polis dahil kime sorduysam sakıncası yok diyorlar o yüzden kare plakalığın siparişini erteledim şimdilik malum 90 tl :unknown: , uzun plakayı sola çekince pek hoşuma gitmiyor nedense en iyisi kare :)

bende tam tersini düşünüyorum plaka kare olunca hosuma gitmiyor zaten alacağım tamponda uzun plakalık var gayette hoş duruyor bence :beer:

bu arada önümüzdeki hafta marşpiyellere lancer x yazılı mavi ışıklı krom kaplamalar gelicekmiş acaba benimkine güzel olurmu diye düşünüyoruum :pardon:

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 04 Tem 2010 12:20 
Kullanıcı avatarı

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... inda/detay

tavana folyo çekmiş çok güzel durmuş,
koruma amaçlı böyle birşey yapsak ileride çıkardığımızda nasıl olur acaba, en koyu siyah cam filmi görmüştüm bir araçta komple tavana çekmişler yakınına gidene kadar panaromik tavan var sanmıştım aynı cam gibi duruyor tavan :D

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 04 Tem 2010 14:12 

badboy87 yazdı:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mitsubishi-lancer-orjinal-2009-model-lancer-full-sifir-ayarinda/detay

tavana folyo çekmiş çok güzel durmuş,
koruma amaçlı böyle birşey yapsak ileride çıkardığımızda nasıl olur acaba, en koyu siyah cam filmi görmüştüm bir araçta komple tavana çekmişler yakınına gidene kadar panaromik tavan var sanmıştım aynı cam gibi duruyor tavan :D

bende düşünmüyo değilim :D

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 06 Tem 2010 15:27 
Kullanıcı avatarı

Dün ankarada otosport dan (karlıkçı halil) body kit fiyatı aldım komple 650 tl dedi, ön tampona takılan 2 parça, yan marşpiyeller, arka tampon, ufak tip spoiler pazarlık yapmadım ama bir kaç tanıdık var orasıyla çalışan 500 tl gibi bitebilir gibime geliyor, katalog resimleri forum üyesi dursun abinin arabası

body kit linkteki aracın aynısı gibi spoiler sadece 1 boy ufağı, sizce nasıl fiyat...

viewtopic.php?f=33&t=536

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 06 Tem 2010 15:57 
Kullanıcı avatarı

bir arkadaşım rusya dan krom kaplama makinesi getirt ti, herşeyi krom kaplayabiliyormuş bizim araçlarda neyi kaplayabiliriz benim ilk aklıma gelen kapılardaki ve göğüsteki kroma benzer plastiği tam krom kaplamak, çizilmez olduğunu söylüyor, kendisi yarış motorunu komple krom yapacak bugün dağıtmaya başladılar motoru bakalım nasıl bir motor çıkacak komple krom bir honda 1000 lik race motor :shock:

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 10 Tem 2010 11:09 
Kullanıcı avatarı

Lancer ' a Evo X tipi spoiler atmak bence en son aşama. Bodykit , jant , yay seçimi gerçekten iyi yapılmalı. 16 jantda Evo spoiler , kuş gibi durmuş. Bodykit içinse bende beklemedeyim. Aracı bodykit lerken , rengine göre neyi kaldırır neyi kaldırmaz yada daha şık ve sade gösterir onları düşünmek lazım.

Ön tarafa plaka altlığı takılması halinde , daha şık bir mod olucağını düşünüyorum. Evo X spoiler taktıranların , araçlarından belli bir süre sonra sıkılacaklarının düşüncesindeyim.

"Hız kadar görüntü"

Resim

Resim

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 11 Tem 2010 10:51 
Kullanıcı avatarı

halen tam açıklık getirilemeyen bir mesele nova plaka olayı yasak diyen var değil diyen var anlamadım gitti, bende servisten kare plaka altlığı sipariş etcem ama body kitten sonra beklemede şu an... ve resimdeki araç tam benim plandaki gibi sadece jant rengi sarı düşünüyorum :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 16 Eyl 2010 17:44 
Kullanıcı avatarı

beyler birşey danışmak istiyorum, 1.8 lerdeki ön tampondaki 2 parça+ 2 marşpiyer+ arka tampon altı (yarısı siyah olan) 250 tl 2. el olarak,kit gri renkte, benimki beyaz olduğu için boyanacak boyası ortalama ne kadar tutar tahmini,satan kişi temiz olduğunu söyledi bir gidip bakıcam önce, bunları alsam boyatsam başka ne masrafı olur silikon olayı bildiğimiz silikon mu? 300-350 arası maal olsa iyi midir? ben sıfır fiyatını ankara karlıkçı halile göre baz alıyorum (aynısı 500 tl) zaten bu araçtaki de halil yapımı, bu konuda başka sıfır yapan yer bilen varsa bilgilendirirse sevinirim şehir dışıda olabilir kargolayabilecek...

araç bu modifiyem.com dan Mehmet beyin aracı, kendisini buraya da davet edeceğim :)

Resim

Resim

Resim

En son badboy87 tarafından 16 Eyl 2010 18:06 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 16 Eyl 2010 18:02 
Kullanıcı avatarı

ayrıca sanayide dolaşırken bir fiberciye girdim bu konulardan bahsederken kendisinde de lancer olduğunu büyük kaza yaptığını söyledi temsanın taktığı orjinal spoileri boyayıp 150 tl ye takarım dedi ama bana büyük geliyor gözüme kullananlara sorum görüşü engelliyor mu acaba...

Resim

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 03 Kas 2010 18:35 
Kullanıcı avatarı

İsim: gokhanproject
Araç: Mitsubishi Lancer 1.8 CVT
Meslek: grafik tasarımcı
Kan grubu: 0Rh+
badboy87 yazdı:
ayrıca sanayide dolaşırken bir fiberciye girdim bu konulardan bahsederken kendisinde de lancer olduğunu büyük kaza yaptığını söyledi temsanın taktığı orjinal spoileri boyayıp 150 tl ye takarım dedi ama bana büyük geliyor gözüme kullananlara sorum görüşü engelliyor mu acaba...

Resim

benim kullandığım evo x büyük spoiler görüşte bir problem yok fakat 4 vida delicek kaputu haberin ola.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 41 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap:  
POWERED_BY Color scheme by ColorizeIt!

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye