Zaman: 04 Haz 2024 18:44

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2 mesaj ] 
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2014 00:14 
Kullanıcı avatarı

İsim: İbrahim
Araç: Colt-1.3 Elegance AMT
Meslek: Öğretmen
İlginize çok teşekkür ederim. Detaylandırmak istedim. Öncelikle devlet binayı yapıp bırakıyor. Kalanı il milli eğitim müdürlüklerine devrediliyor. Onların keyfi olursa tüm eksikler gideriliyor ama olmazsa bencileyin kapı kapı dilencilik yaptırılıyor bir nevi. Öncelikle okul öncesi eğitim aslında eğitimin temeli, olmazsa olmazı... ama nedense en son halka olarak görüldüğünden tüm ödenek ilk-orta-lise ye gidiyor. Şu an öyle bir başıbozukluk var ki anlatamam. Örnek vereyim. Okulda oturmaya sandalye yok. evet sandalye yok. gidip istedim en az on tane diye. zorla 5 tane alabildim. masa hiç alamadım mesela. anaokuluna masa vermiyorlarmış. tek masa fotolarda görülen müdür masası onu da bakanlık gönderdi... Bir örnek daha FATİH projesine trilyonlar döken ve henüz %5 ilerleme kaydedebilmiş MEB benim okuluma henüz bir PC gönderebilmiş değil. Akıllı tahta değil haa, PC yok, yazıcı yok okulda... bu müdür resmi yazılarını nerden yazacak, öğretmenler çıktısını nerden alacak düşünen yok. Uydu döşemişler tv yok... çeşme takmışlar bozuk. hepsi elden geçecek. eğitim-öğretim başlamış olsa da hala eksiklerimiz var. Meb maalesef duyarsız, yarı dönem gelmiş hala taşımalı servislerde sıkıntı var, hala okuluna başlamamış öğrenciler var, hala pansiyon yerleşme durumu netleşmeyenler var, var oğlu var... Tekrardan ilginiz için teşekkür ederim.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2014 08:21 
Kullanıcı avatarı

İsim: Akif
Araç: Mitsubishi Lancer Sportback 1.6
Meslek: araş. gör.
Damlaya damlaya göl olur atasözümüze binaen bu sosyal sorumluluğa mitsubishi türkiye ailesi olarak duyarlı olalım. Bu çatı altında biz iyi şeyler yaptık ve yapacağız. Yardım konusunda yöntem netleştirilirse çorbada benim de tuzum bulunsun isterim. Saygılar.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak: