Zaman: 02 May 2024 07:03

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 35 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 17 Eki 2012 00:26 
Kullanıcı avatarı

İsim: ercan
Araç: colt olacak
Meslek: şoför
Kan grubu: arh+
[size=150][/size]ACİL... 2009 YENİ KASA KİT MTM LPG KİTLİ 48000 KM DE TERTEMİZ YILDIZLAR SERVİS BAKIMLI YAVRU KÖPEK BALIĞIMI SATIYORUM LPG KİTİ ARAÇLA MÜKEMMEL UYUMLU OLDU AY OTOGAZ BEYKENTE TAKILDI RECEP USTAYA.. KİT MTM ÇOK BİLİNMİYOR KENDİSİ İTALYADA BRC Yİ ÜRETEN FİRMADIR.. ŞUAN SON ZAMLARLA ŞEHİR İÇİNDE İĞRENÇ AVCILAR TRAFİĞİ DAHİL 170 KRŞ YAKIYOR VİTES MT.
FİYATI ÇOK DÜŞÜRDÜM: 22.000 TL
ERCAN 536 411 63 68

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 9574/detay

sahibinden.com ilan no:74419574

En son kronos tarafından 29 Eki 2012 05:53 tarihinde düzenlendi, toplamda 7 kere düzenlendi.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 17 Eki 2012 10:00 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: Cihat
Araç: Honda Civic 1.8 Ishift + Prins
Meslek: Öğretmen
üstelik LPGli...çok iyi fiyat bence...pazar ola...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2012 22:51 
Kullanıcı avatarı

bacey yazdı:

hocam ya şaka yapıyorsn bu cvpla yada kafan güzel :beer: .. varmı bu fiyata bu km ye bide lpg li derken lpg araca artı katar fakat sen öldürürr gibi mana katmışsın sırf lpg 1650 tl art niyetli bir yaklaşım bence..

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2012 00:38 
Kullanıcı avatarı

İsim: koray
Araç: colt amt 2009 yeni kasa
Meslek: turizmci
Kan grubu: 0rh+
ercan hocam sen yanlış anladın cihat fiyat gayet uygun anlamında yazmış...art niyet kesinlikle yok...kendisinin aracında da lpg mevcut...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 20 Eki 2012 06:52 
Kullanıcı avatarı

bacey yazdı:

:vauv: HOCAM KUSURA BAKMA BÜYÜK ÖZÜR CÜMLE İÇİNDEKİ ' İYİ' KELİMESİNİ FARKETMEDİM .. ÇOK FİYAT YAZDIĞIMI SÖYLEDİĞİNİ SANDIM FENA HALDE UTANDIM TEKRAR ÖZÜR :good:

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 21 Eki 2012 01:00 
Kullanıcı avatarı

bizim arabaların hiçmi piyasası yok arkadaş nasıl bi durumdur bu anlamadım.. yeni kasa arabaya 22000 tl yazdım soran bile yok.. arabaya 20.000tl bile yazsam kimse yüzüne bakmaz herhalde çok fena moralim bozuldu.. ben tamamen bu formu okuyarak gözüm kapalı almıştım 10 numarada araba bi ara ufak bi sorunu vardı ama nerdeyse bedavaya hallettik (20 tl) onun dışındasüper araba lpg 2.16tl iken 60 tllik lpg ile 100 110 kmhz aralığında 502 km yol yaptık kaliteli lpg ile süper uyumlu gidiyo bu zalımlar. ama malesef mitsubishiyi bilinler bu forumdan ibaret galiba.. dışarıdaki halkın gözünde mitsubıshi alınca elinde kalır cinsinden arabalar.. okadar bilgisizki bizim millet , ilk sorduğu soru gardaş arabada boya varmı.. arabanın yürüyenine motoruna şanzumanına bakmaz tek bildiği boya varmı hele arabanda boya varsa gözün gibi baktığın araban olur o anda çöp.. hiç unutmuyorum ya bu forumdaydı yada başka yerdeydi 6 ay falan önceydi yeni kasa coltuna sırf denemek için 20.000 tl yazmış sahibinden coma ilanvermiş 1 hafta boyunca bir Allahın kulu aramamış.. hangi arkadaş demişti burda coltların yükselen bir değeri var diye..? evet var ama malesef sadece bu forum ve tanıdığı amcaoğlunda colt olan vatandaşın gözünde.. isyan ediyorum yaa...

En son kronos tarafından 21 Eki 2012 22:30 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 22 Eki 2012 15:02 
Kullanıcı avatarı

İsim: münir
Araç: colt amt 1.3
Meslek: demiryolcu
valla arkadasım ben de burda duydum bu colt hoşuma da gitti almak istiyorum ama işte cevremdekiler oda neymiş diyor satamazsın elinde kalır diyolar.hani zaten öle zenginde değiliz para lazım olsa elimizde bi arabamız olacak onuda satamazssak ne yaparız bilmiyorum. ama gene de alasım var ama işte böyle işlerde sürüye uyup bişey olursada elle gelen düğün bayram demek lazım
kronos yazdı:
bizim arabaların hiçmi piyasası yok arkadaş nasıl bi durumdur bu anlamadım.. yeni kasa arabaya 22000 tl yazdım soran bile yok.. arabaya 20.000tl bile yazsam kimse yüzüne bakmaz herhalde çok fena moralim bozuldu.. ben tamamen bu formu okuyarak gözüm kapalı almıştım 10 numarada araba bi ara ufak bi sorunu vardı ama nerdeyse bedavaya hallettik (20 tl) onun dışındasüper araba lpg 2.16tl iken 60 tllik lpg ile 100 110 kmhz aralığında 502 km yol yaptık kaliteli lpg ile süper uyumlu gidiyo bu zalımlar. ama malesef mitsubishiyi bilinler bu forumdan ibaret galiba.. dışarıdaki halkın gözünde mitsubıshi alınca elinde kalır cinsinden arabalar.. okadar bilgisizki bizim millet , ilk sorduğu soru gardaş arabada boya varmı.. arabanın yürüyenine motoruna şanzumanına bakmaz tek bildiği boya varmı hele arabanda boya varsa gözün gibi baktığın araban olur o anda çöp.. hiç unutmuyorum ya bu forumdaydı yada başka yerdeydi 6 ay falan önceydi yeni kasa coltuna sırf denemek için 20.000 tl yazmış sahibinden coma ilanvermiş 1 hafta boyunca bir Allahın kulu aramamış.. hangi arkadaş demişti burda coltların yükselen bir değeri var diye..? evet var ama malesef sadece bu forum ve tanıdığı amcaoğlunda colt olan vatandaşın gözünde.. isyan ediyorum yaa...

– Bilinmez Efendimiz.
– Yıldız kaydığında diler mi bizimle olmayı?
– Sanmam Efendimiz.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 22 Eki 2012 20:59 
Kullanıcı avatarı

olriç yazdı:
valla arkadasım ben de burda duydum bu colt hoşuma da gitti almak istiyorum ama işte cevremdekiler oda neymiş diyor satamazsın elinde kalır diyolar.hani zaten öle zenginde değiliz para lazım olsa elimizde bi arabamız olacak onuda satamazssak ne yaparız bilmiyorum. ama gene de alasım var ama işte böyle işlerde sürüye uyup bişey olursada elle gelen düğün bayram demek lazım
kronos yazdı:

olrıc arkadaşım sana şukadarını söyleyim biniciysen sorunsuz olmasını istiyorsan ve herşeyden önemlisi şehir içinde az yaksın iyi kaçsın diyorsan zamanı geldiğinde yağını suyunu koyayım başka derdi olması diyorsan coltlar 10 numara raçtır çünkü öyle olduğu için gidip en pahalı lpg lerden birini taktırdım uzun seneler kullanmak için ve karşılığınıda gördüm şuan son zamlarla bile 170 krş yakıyor şehir içinde dahada düşüyorda geçen 30 tl lpg ile 202 km yol yaptım gerisini sen düşün.. ve bunları abartmyorum adam gibi kullan bak gör ve söyleyim adam gibi kullanmak arabayı ağlatmak değil kalkıp temde boş yolda 60 70 kmhz gitmek değildir herşeyden öte hızlanırken normal bi şekilde 2500 devirde vites değiştirip çıkarsan sırasıyla 90 100 110 la git yine bu arabayla bu değerleri yakalrsın ama yavaş kullanıp arabayı bayarsan dahada çok yakarsın kısacası ani hızlanma yavaşlama yapma cep dostudur bu keratalar.. benim arabamda alabileceğin bence türkiyedeki model km re ve + lpg özelliği olarak en uygun araç.. kolaylıklar gelsin..

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 24 Eki 2012 02:13 
Kullanıcı avatarı

İsim: Seyhan
Araç: Colt 1.5 instyle AMT
Meslek: Elektronik Teknikeri
Kan grubu: 0rh-
hayırlısı olsuninşallah tez zamanda satarsınız. sahibindende bulamadım aracı ilan no yokmu?

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 25 Eki 2012 17:01 
Site Admin
Kullanıcı avatarı

İsim: Barış Yeniçeri
Araç: Ford Focus
Meslek: Bilgi Teknolojileri
Kan grubu: A+
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 9574/detay ilan bu sanırım. Tavan ile ilgili işlem yapılmış deniyor. Bunların fotoğraflarını paylaşlamızda fayda vardır. Sağ arka tamponda işlem var gibi duruyor. LPG'De ruhsata işli değilmiş. Onun dışında bu sticker ve kaputa eklenmiş olan parçalar arabanın albenisini arttırmaz azaltır. Ben bu aracı 18000 fiyat bile olsa düşünmem mesela. Bence aracı satmayı düşünüyorsanız bu tarz ekstra modifikasyonları çıkartın. İlanlarda gördüğüm bu tarz ilanlar pek tutulmuyor. Bilgilerinize.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 25 Eki 2012 17:27 
Kullanıcı avatarı

tavandaki işlem ilk sahibindeyken olmuş saksının yaptığı ufak bir ezilmeyi düzeltirmiş 100 tl gibi işlem olduğu için kaskoyu bile bozmamış.. arac hem esenyurt wolkswagen 2.el dod ta hemde haramideredeki mıtsubıshi servisinde askale galiba ismi expertiz incelemesinde hatasız sorunsuz masrafsız olarak geçti. arka tampon malum otopark çiziği ama auto kıng te düzeltildi.. demişsin ben öyle arabya 18000 tl bile vermem. bekara karı boşamak kolay denir ya sizinkiside öyle olmuş.. bide şöyle düşün mal senin olsa 18000 tl fiyat biçebilirmisin arabana.. malesef türk milletindeki bu boya ve lokal düzeltmeler hastalığını yıkmak atomu parçalamkatan daha zor olacak gibi.. araçtaki stickırları beğenmeyen çıkarır atar sonuçta yapıştırma... bu beğeni meselesi karşılaştığım ve çevredekiler olsun oturduğum sitedeki insanlar olsun aracı farklı fakat tipsiz olmayacak bir havaya soktuğunu söylüyorlar tabi beğenmeyenlerde oluyor zevk işi işte.. zaten aracı bilen gelsin alsın orasına burasına takılanla işimiz olmaz..

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 26 Eki 2012 22:21 
Site Admin
Kullanıcı avatarı

İsim: Barış Yeniçeri
Araç: Ford Focus
Meslek: Bilgi Teknolojileri
Kan grubu: A+
Ben aracımı 12 günde sattım. Her detayı verdim ilanda. Bence eleştiriler karşısında savunmaya geçmemeniz lazım. Ancak siz bilirsiniz.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 27 Eki 2012 00:00 
Kullanıcı avatarı

İsim: Ahmet Emin
Araç: 2014 Astra 1.6 Cdti Sport
Meslek: Öğrenci
Kan grubu: Arh+
Bu ara piyasa durgun millet sanırım bayramdan sonrayı bekliyor. İnşallah en yakın zamanda satarsınız.

Ye yağlıyı iç suyu, donarsa donsun
Ye tatlıyı içme suyu, yakarsa yaksın
Al arabayı doldur depoyu, yakarsa yaksın..

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 27 Eki 2012 09:02 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: Aydın
Araç: 2011 Honda Accord 2.0 Executive AT
Meslek: Öğr. Gör.
Kan grubu: B+
bence de çok kötü fiyat değil. Umarım tez zamanda gönlünüzdeki fiyata satarsınız.

kronos. bence forumdaki arkadaşların yorumlarını okurken önce olumlu yönden bakın. forumda kimse ne sizin verdiğiniz fiyata ne de arabanıza kötü niyetle yorum yazmaz. sizin satışı kolaylaştırmanız adına eleştiri yapıyorız sadece.

tekrar hayırlı satışlar. Ve hayırlı bayramlar.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 27 Eki 2012 09:36 
Kullanıcı avatarı

İsim: eNes
Araç: colt 2012 amt
Meslek: ziraat müh.
Kan grubu: BRh+
son ötv zammından 1hafta önce arkadaşım 2012 elegance amt versiyonu için 31.300tl fiyat almıştı. temsa bi doğuş grubu gibi değil inşş istediğiniz fiyata satabilirsiniz

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 28 Eki 2012 03:13 
Kullanıcı avatarı

sinir kupu yazdı:
bence de çok kötü fiyat değil. Umarım tez zamanda gönlünüzdeki fiyata satarsınız.

kronos. bence forumdaki arkadaşların yorumlarını okurken önce olumlu yönden bakın. forumda kimse ne sizin verdiğiniz fiyata ne de arabanıza kötü niyetle yorum yazmaz. sizin satışı kolaylaştırmanız adına eleştiri yapıyorız sadece.

tekrar hayırlı satışlar. Ve hayırlı bayramlar.

elbette olumlu yönden bakıyorum fakat arabanda bu varmış arabanda o varmış lpg işlide değilmiş vs.. sanki bunları ben belirtmemişim , havası veriyor ve kümsecek olumsuz bişey yazacakya ön hazırlığını yapıyor sonrada ben olsam mesala diyor bu arbaya 18000 tl vermem diyor.. vatandaş uzman olarak görüyor ya fetvayı yazıyor aklına estiği gibi.. yaw arkadaş sen bilmediğin görmediğin sahibinin nekadar itinayla kullandığını baktığını bilmediğin bi araba hakkında nasıl böyle bir fikir yüretebiliyorsunki.. ve bu arkadaş bunu satılık ilan köşesinde yazıyor.. , bir başkası bu yorumu okuduktan sonra bu arabaya o arkadaş gibi görmeden bilmeden direk olumsuz bakar satıcıylada irtibata geçmez.. arabada 5 kuruş masraf yok hem wolkswagenden hemde mıtsubıshiden geçen hafta sıfır hatayla geçiyor.. ama adam kendini müneccim yerine koyuyor araba 18000 tl bile etmez diyor.. çok iyi niyetliysen özelden pm at.. arkadaş, arabada şunlar gözükyor daha detaylı yazar yada foto eklersen satman açısından daha iyi olur dersin yada böyle iyi niyetle açık olarakta yazarsın.. fakat sen herkese açık ve satılık ilan köşesinde böyle küçük düşürücü bir yorum yapıyorsan iyi niyetlerini kendine sakla birdaha da yapma derim eleştirmek demek bilmeden hüküm yürütmek küçükdüşürmek demek değildir.... bundan önce WW cadyi ilana koyduğumun 4. gününde sattım marifetmi bu yani şimdi benmi sattım arabayı satılan araba kendini satıyor zaten .. napalım şimdi arabaya benzin döküp yakallımı

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 28 Eki 2012 15:43 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: Aydın
Araç: 2011 Honda Accord 2.0 Executive AT
Meslek: Öğr. Gör.
Kan grubu: B+
elin ağzı torba değil ki büzelim. siz sakinliğinizi koruyarak cevap verin yine de. buradaki ilanlara yazılan yorumlara bir kısıtlama yok. yok hakaret içeren kasıtlı bir yorum varsa yönetimden birine şikayet ederek ilgili yorumun kalkmasını ve yorumu yazan arkadaşın uyarılmasını isteyebilirsiniz. kimse tek kişinin yaptığı olumsuz yorumla karar vermez merak etmeyin.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 28 Eki 2012 17:40 
Kullanıcı avatarı

İsim: Demir
Araç: Yok
Meslek: Memur
sinir kupu yazdı:
elin ağzı torba değil ki büzelim. siz sakinliğinizi koruyarak cevap verin yine de. buradaki ilanlara yazılan yorumlara bir kısıtlama yok. yok hakaret içeren kasıtlı bir yorum varsa yönetimden birine şikayet ederek ilgili yorumun kalkmasını ve yorumu yazan arkadaşın uyarılmasını isteyebilirsiniz. kimse tek kişinin yaptığı olumsuz yorumla karar vermez merak etmeyin.

Kimi kime şikayet edecek? 18000 vermem diyen sitede admin. Yine başka bir konuda şöyle bir cevap var :

catalyst yazdı:
SST degilse para etmez :P

Şu mesajlari yaziyorsunuz mesela sonra diyorsunuzki dışarida mitsubishilerin degerini bilmiyorlar halk onyargili vs vs vs.
Ornegin benim hiç bir bilgim olmasa bu araclar hakkında gelip su msjlarinizi gorsem mitsu almaktan vazgecerim emin olun. Onceliklikle siz araci kotu lanse ediyorsunuz. Yok oyle degilse para etmez yok ben buna su kadar para bile vermem falan marka degerinide baltalar. Siz bir mitsubishi kullanicisi olarak oyle yaparsaniz disaridaki insanlar bu arabanin suratina bile bakmaz. Bu konu acildigindan beridir merakla takip ediyorum her mesaji tek tek okudum yazık yani attiginiz mesajlar cok negatif. Benimde arac ile ilgili dusuncelerim vardi pm yoluyla kronosla irtibata gectim burayı çöpe cevirmedim. Bence artik bu konu silinsin gitsin kronos da aracini baska platformlarda satmaya calissin. Burasi kesinlikle yeri degil.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 28 Eki 2012 19:57 
Kullanıcı avatarı

İsim: Doğan
Araç: Citröen Grand Picasso
Meslek: Teacher
Kan grubu: A rh
Araçtaki aksesuarlar olmasa çok olay satılır. Ne yazık ki bu arabanın alıcı kitlesinin çoğunluğu yeni evli, az çocuklu, şehir içi az yaksın hesabı yapan insanlar.

Sizin araba 106 GTI, Civic yada Golf 3 dizaynı gibi olmuş.. Colt kullanıcılarının çoğu memur, öğretim görevlisi gibi mesleklere sahipken.. Resimdeki aracı 19'a da verseniz almam..

Etiket ve aksesuarları söksem bile.. arabasını bu şekilde kullanan biri aracını nasıl kullanmıştır bilemezsiniz..

Eski Colt'çu..

Son imza güncelleme 12.11.2013

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 28 Eki 2012 23:40 
Kullanıcı avatarı

İsim: Ahmet Emin
Araç: 2014 Astra 1.6 Cdti Sport
Meslek: Öğrenci
Kan grubu: Arh+
Ercan Bey Merhaba

Tepki vermekten çok haklısınız benim arabama da biri kötü birşey söyledimi nevrim dönüyor resmen. Size verdiğiniz tepkiden ötürü bir şey diyemem.
Ancak Doğan hocamın da yukarıda söylediği gibi bu aracı kullananlar orjinal haliyle kullanıyor ben dışarda bir tane jantı değişmiş modifiye yapılmış bir tane colt görmedim.
Size tavsiyem aracın üzerinde ki yapıştırmaları sökün ve gün ışında fotoğraflarını çekin ben eminim daha olumlu tepkilerle karşılaşacaksınız.

Selam ve Sevgilerle

Ye yağlıyı iç suyu, donarsa donsun
Ye tatlıyı içme suyu, yakarsa yaksın
Al arabayı doldur depoyu, yakarsa yaksın..

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 35 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 20 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: