Zaman: 21 May 2024 05:09

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 17 mesaj ] 
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 01 Eyl 2015 19:05 
Kullanıcı avatarı

İsim: Fatih
Araç: Mitsubishi Lancer
Meslek: Muhasebe
5 yıldır severek kullandığım Lancer ımı satıyorum. Çok temiz ve bakımlıdır.
Hiç bir sorun yaşatmadı şimdiye kadar ancak artık sıkıldığım için başka bir model araç alıyorum, bugün anlaştım gibi.

Forumunda haberi olsun istedim.

İlan linki;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 152/detay/

En son chopin tarafından 08 Eyl 2015 15:06 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 01 Eyl 2015 23:26 
Kullanıcı avatarı

İsim: ümit kılıç
Araç: Mitsubishi Lancer 1.8 Intense
Meslek: kamu
Dikkate değer bir araba gibi görünüyor. Masallah

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 01 Eyl 2015 23:45 
Kullanıcı avatarı

İsim: caner
Araç: 2011 Lancer invite sr
Meslek: zabıt katibi
Kan grubu: 0Rh+
Maşallah aracınız çok güzel, siyah araba temiz olunca kendini iyi gösteriyor, hayırlı satışlar olsun ama ben daha çok yeni alacağınız arabayı merak ettim. Ne almayı düşünüyorsunuz?

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 02 Eyl 2015 11:20 
Kullanıcı avatarı

Herkese teşekkürler.

Golf 7 alma niyetim var bakalım, kısmetse.

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 05 Eyl 2015 11:35 
Kullanıcı avatarı

Arabayi su fiyattan asagi verme dediginiz bir sinir fiyat var mi arkadaslar?
İlan linki ilk mesajda, tum detaylar yaziyor.

Tecrubeli arkadaslardan tavsiye bekliyorum.

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 05 Eyl 2015 14:16 
Kullanıcı avatarı

_opeth yazdı:
Km ve temizligini dusununce fiyatiniz bence normal. Hatta sinir fiyat gibi geldi. 39dan asagiya dusmeyin bence

Tesekkur ederim cevabiniz icin.
Arabaya ilgi var bayagi simdiden 20 nin uzerinde favori var.
Fiyatinin ben de uygun oldugunu dusunuyorum gözüm gibi baktim ve cok az kullandim. Komik derecesinde bir km si var hatta. Ama satarken bu kadar temiz olmasi para etmiyor galiba.
37-38 teklifler geliyor su anlik. Ciddi bir alici mi cikmadi yoksa fiyati mi bu diye merak etmeye baslamistim.

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 05 Eyl 2015 14:24 
Kullanıcı avatarı

İsim: ümit kılıç
Araç: Mitsubishi Lancer 1.8 Intense
Meslek: kamu
Ciddi alıcı mesaj atmanın,telefonla aramanın ötesine geçer bence.Böyle malın olsun yeter ki.Bekle derim ben.Aklındaki fiyatı görene kadar bekle

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 05 Eyl 2015 14:54 
Kullanıcı avatarı

umitkilic yazdı:
Ciddi alıcı mesaj atmanın,telefonla aramanın ötesine geçer bence.Böyle malın olsun yeter ki.Bekle derim ben.Aklındaki fiyatı görene kadar bekle

Teşekkür ederim.

Ben de böyle düşünüyorum, onaylayan iki mesaj gelmesine sevindim.
Daha önce araba satma gibi bir tecrübem yok, ciddi bir alıcı bekleyeceğiz bakalım.

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 05 Eyl 2015 15:18 
Kullanıcı avatarı

İsim: Erhan
Araç: 1.8 CVT
Meslek: Mühendis
chopin yazdı:
_opeth yazdı:
Km ve temizligini dusununce fiyatiniz bence normal. Hatta sinir fiyat gibi geldi. 39dan asagiya dusmeyin bence

Fiyatinin ben de uygun oldugunu dusunuyorum gözüm gibi baktim ve cok az kullandim. Komik derecesinde bir km si var hatta. Ama satarken bu kadar temiz olmasi para etmiyor galiba.
37-38 teklifler geliyor su anlik. Ciddi bir alici mi cikmadi yoksa fiyati mi bu diye merak etmeye baslamistim.

Hayırlı satışlar olsun.Öncelikle ilanla araç satarken yaşanan bazı durumları özetlemek isterim;
Arac ilana düştükten sonra favori,görüntüleme,msj vs. akababa gibi üşüşürler.Tabiki hepimiz alırken minimum,satarken maksimum değeri isteriz.İlk zamanlar çeşitli teklifler gelecektir(bazıları yalandan,bazıları ciddi) ama sen hep daha fazlasını veren olacaktır mutlaka düşüncesiyle reddedersin.Belli bir süre sonra aracın fiyatı oturacaktır.Hele bir de borç,yeni araç bulma gibi acelen varsa o ilk zaman 37-38 verene versemiydim acaba diya düşüneceksin.
Lafı uzatmıyım, acizane fikrim ,39.500 yazdığım arabama 38.000 veren olursa ben veririm ve vermişimdir.Tekrar söylüyorum bu benim fikrim.Hele birin de cvt jazz ımı ilk arayanlardan birine vermiştim. :)
Tekrar hayırlısını temenni eder selam ,saygılar sunarım.

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 05 Eyl 2015 15:28 
Kullanıcı avatarı

robust222 yazdı:
chopin yazdı:
_opeth yazdı:

Hayırlı satışlar olsun.Öncelikle ilanla araç satarken yaşanan bazı durumları özetlemek isterim;
Arac ilana düştükten sonra favori,görüntüleme,msj vs. akababa gibi üşüşürler.Tabiki hepimiz alırken minimum,satarken maksimum değeri isteriz.İlk zamanlar çeşitli teklifler gelecektir(bazıları yalandan,bazıları ciddi) ama sen hep daha fazlasını veren olacaktır mutlaka düşüncesiyle reddedersin.Belli bir süre sonra aracın fiyatı oturacaktır.Hele bir de borç,yeni araç bulma gibi acelen varsa o ilk zaman 37-38 verene versemiydim acaba diya düşüneceksin.
Lafı uzatmıyım, acizane fikrim ,39.500 yazdığım arabama 38.000 veren olursa ben veririm ve vermişimdir.Tekrar söylüyorum bu benim fikrim.Hele birin de cvt jazz ımı ilk arayanlardan birine vermiştim. :)
Tekrar hayırlısını temenni eder selam ,saygılar sunarım.

Evet bu da aklıma gelmiyor değil. Sonradan reddettiğim tekliflerden dolayı pişman olur muyum acaba diye. Zaten ilk "kaçtan aşağı vermeyeyim" mesajımı o sebeple yazmıştım.
Bunu satıp yeni bir araba alacaktım. İstediğim arabayı uygun bulunca bunun satılmasını beklemeden aldım. Yani aslında acelem yok.

Bazen yamyam tipler arıyor onlara veresim gelmiyor ama güzel bir insan denk gelirse de bir şeyler yaparım gibi düşünüyorum, bakalım kısmet.

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 05 Eyl 2015 20:25 
Kullanıcı avatarı

Nacizane tavsiyem gerçek bir ihtiyaç sahibi bulur iseniz güzellik yapmak lazım Allah karşınıza çıkarır o iyiliği. Hayır satışlar tekrar.

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 05 Eyl 2015 22:46 
Kullanıcı avatarı

_opeth yazdı:
valla benim ilanda da 10 favori 1600 görüntülenme var ama bir allahın kulu aramadı doğru düzgün mesaj atmadı.

Ben favoriye ekleyen insanların fiyat düşmesini bekleyen insanlar olduğunu düşünmeye başladım.
Ben de 20 den fazla favori var ama arayan kişi sayısıyla kıyasladığımda bir anormallik var. :)

canerk yazdı:
Nacizane tavsiyem gerçek bir ihtiyaç sahibi bulur iseniz güzellik yapmak lazım Allah karşınıza çıkarır o iyiliği. Hayır satışlar tekrar.

Güzel, ciddi ve gerçekten ihtiyacı olan insan kendini belli ediyor. Arabam böyle bir insana gitse içim daha rahat eder. Dediğiniz gibi elimden geleni de yaparım zaten.
Ciddiyetsiz insanlar iletişime geçiyor insanın canını sıkıyor bazen.

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 05 Eyl 2015 22:57 
Kullanıcı avatarı

Araç: Colt
Meslek: Mühendis
Sahibinden'de favorilere ekleyen kişilerin büyük çoğunluğu -ben de dahil-, o ilanı beğenip daha uygun bir fiyata düştüğünde değerlendirecek olanlardan oluşuyor. Malum, site fiyat değişikliği olduğunda mail ile bildirim gönderiyor. Bu nedenle ilan verdiğiniz fiyatta bir değişiklik yapmayı öngörmüyorsanız, favorileri pek de dikkate almayın.

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 08 Eyl 2015 15:05 
Kullanıcı avatarı

2006 dan bu yana Mitsubishi kullanıyordum. Dün Golf 7 aldım. Bugün Lancer ımı sattım. Umarım pişman olmam.
Düşündüğümden daha düşük bir paraya gitse de güzel bir insana gittiği için memnunum. :)

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 08 Eyl 2015 15:21 
Kullanıcı avatarı

Hayırlı olsun inşallah alanda satanda hayrını görsün, yeni arabanız da hayırlı olsun.
Özelden kaça sattığınızı öğrenebilir miyim?
Golf 7 karşılaştırmanızı bekliyoruz her açıdan...

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 08 Eyl 2015 15:50 
Kullanıcı avatarı

İsim: sabri
Araç: 2014 attrage 1.2 cvt
Meslek: öğretmen
Kan grubu: b+
Hayırlı olsun

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 08 Eyl 2015 16:18 
Kullanıcı avatarı

Teşekkürler herkese.

Bir tane de 2011 Model, 1.6 Invite görünümlü Inform aracım var. :)
Onun konusunu da ilan yayınlandığı zaman ayrıca açacağım foruma. Belki ilgilenen olur.

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 17 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap:  
POWERED_BY Color scheme by ColorizeIt!

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye