Zaman: 28 Mar 2024 22:57

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1 mesaj ] 
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: SATILIK 2010 Lancer Invite
MesajGönderilme zamanı: 11 Kas 2014 14:19 
Kullanıcı avatarı

İsim: E.Serkan
Araç: Colt 1.3 Invite 2010
Meslek: Pazarlama
Kan grubu: BRh+
Selamun AAleykum arkadaşlar.
Çalıştığım şirkette güvendiğimiz bir abimiz Outlander almak için aracını satıyor.
İlanında yaptığı açıklama aşağıdaki gibi;

Sahibinden ilan no 183477867

Arabam Diye Söylemiyorum beni volkswagen den sonra hiç arıza çıkarmaması ve bakımdan bakıma servise götürmesiyle mesud eden yegane yol arkadaşım, ben böyle bilmezdim mitsubishiyi derlerdi inanmazdım ama hiç yanıltmadı sağolsun. Bide bakım 10.000 den 10.000'e olmasa tadından yenmez. Eeee ne demeye satıyosun derseniz Jeepini alacağım outlander gözüm onda inşaallah. Alışverişde birinci kural dürüstlüktür, dürüstlük ise yalan söylememe ilkesi ile başlar araçtaki kazaların alayı kıytırık kaporta kazaları benim gözümde zerre önemli değil ilk sahibi bi arkadasımın annesi idi 20.000 de iken aldık 2 yıldırda bende memleket karadeniz senede 5 defa gidince bayağı bir yol yaptık şükür. Yakıtına gelince benim gibi 160/ 170 den aşağı kullanmazsanız 400 civarı yakıyor bir depo ile 550 km falan ama bende bi asistan var maaşallah o kullanınca bizim araba ekonomik moda geçiyor :) o zamanda 350 yi geçmiyor. Ben Hız severim biraz elimde değil. Sonuç olarak bütün kazalarını tramerini ekledik bizde helal olmayan hanemize yaraşmaz alanında Allah Razı Olsun demesi en önemli husus ben daha önce başka bir araçta çok Beddua ettiğim için ne olduğunu bilirim. Alana almayı düşünene şimdiden hayırlı olsun, ben çok sevdim alanda sever inşaallah kusuru nedir derseniz benim canımı sıkan bi tane şey var bi arkadaşım sağolsun şöför ön koltuğunda bi sigara yanığı var her gördüğümde anıyorum arkadaşımı onun haricinde zerre sıkıntısız bir araç. Bakımları 50,000 e kafar yetkilide yapıldı Aldatmaz'da sonrası ise bi abim var ona götürüyorum o da benim gibi bakar benim malıma, diyeceklerim bunlar lafı uzattım zaten, şimdiden Hayırlı olsun diyorum saygılar. bu arada ön kaputtaki kaza inanın hikayeden bişi fotosu zaten varda kaskoya tamirci atlamasımı onu çözemedim o kadar para tutmuş düşününki far kırılmadan bir önden vurmada ne olabilir derseniz ben gördüm hiç bişi... selametle

Benim 2. Oğlum : )

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak: