Zaman: 15 May 2024 20:26

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 18 mesaj ] 
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 17 Eki 2014 20:15 
Kullanıcı avatarı

İsim: mehmet
Araç: 2012 mitsubishi colt elegance 1.3MT
Meslek: öğretmen
Kan grubu: arh+
mrblar 2012 model beyaz renk colt um var. araba 2012 nin 10. ayında (31 ekimde) fabrikadan çıkmış bense 2013 şubat ayında sıfır aldım. (32500tl vererek) zaten hollandada son colt 14 kasım 2012 de üretilmiş. yani araba 2013 sayılır aslında. henüz 18000 km de tamamen orjinal bırak kazayı boya bile yok. Çok küçük çizikler var iki üç tane. manuel vites. tüp takmadım. gerek duymadım Aslına bakarsanız şimdiye kadar hiç tüpsüz arabaya binmemiştim herhalde binmeyi hayal bile edemezdim ama colt gerçekten tüpsüz araba aldığınıza pişman etmiyor. C sınıfı bir arabanın tüplüsü gibi yakıyor. Şehir içinde 30-32 kuruş şehirlerarası 25 kuruş yakıyor. çok merak ettiğimden ölçümü mümkün mertebe objektif yaptım. neyse muhtemelen colt u zaten iyi biliyorsunuzdur. 15 bin bakımına 8000 de girdim yılı dolduğu için. bir köyde öğretmenim köyde oturuyorum o yuzden iki üç haftada bir il ya da ilçeye giderken binebiliyorum arabaya. tamamıyla orjinal. fiyat olarak 30000 nin altında vermeyi düşünmüyorum. İlgilenirseniz fotolarını koyabilirim. herhangi bir borcu yok kaskolu biniyorum. Arabayı kendim yıkarım herzaman. fırçasız köpüklü şampuan ve araç yıkama makinesi ile. hafta da bir yıkar iki haftada bir ise detaylı temizlik yaparım. kendi çapımda temizlik setim var. herneyse ilginizi çekerse mesaj atın. bu arada araç sakaryada...

En son philosophe63 tarafından 27 Eki 2014 20:43 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 17 Eki 2014 23:39 
Kullanıcı avatarı

İsim: Rıfat
Araç: Mitsubishi Carisma Avance 2001
Hayirli satislar hocam.

Motorola cihazimdan gonderildi

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2014 00:17 
Kullanıcı avatarı

teşekkürler. :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2014 17:03 
Kullanıcı avatarı

Aracın satış linki
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 023/detay/

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 27 Eki 2014 20:41 
Kullanıcı avatarı

philosophe63 yazdı:
mrblar 2012 model beyaz renk colt um var. araba 2012 nin 10. ayında (31 ekimde) fabrikadan çıkmış bense 2013 şubat ayında sıfır aldım. (32500tl vererek) zaten hollandada son colt 14 kasım 2012 de üretilmiş. yani araba 2013 sayılır aslında. henüz 18000 km de tamamen orjinal bırak kazayı boya bile yok. Çok küçük çizikler var iki üç tane. manuel vites. tüp takmadım. gerek duymadım Aslına bakarsanız şimdiye kadar hiç tüpsüz arabaya binmemiştim herhalde binmeyi hayal bile edemezdim ama colt gerçekten tüpsüz araba aldığınıza pişman etmiyor. C sınıfı bir arabanın tüplüsü gibi yakıyor. Şehir içinde 30-32 kuruş şehirlerarası 25 kuruş yakıyor. çok merak ettiğimden ölçümü mümkün mertebe objektif yaptım. neyse muhtemelen colt u zaten iyi biliyorsunuzdur. 15 bin bakımına 8000 de girdim yılı dolduğu için. bir köyde öğretmenim köyde oturuyorum o yuzden iki üç haftada bir il ya da ilçeye giderken binebiliyorum arabaya. tamamıyla orjinal. fiyat olarak 30000 nin altında vermeyi düşünmüyorum. İlgilenirseniz fotolarını koyabilirim. herhangi bir borcu yok kaskolu biniyorum. Arabayı kendim yıkarım herzaman. fırçasız köpüklü şampuan ve araç yıkama makinesi ile. hafta da bir yıkar iki haftada bir ise detaylı temizlik yaparım. kendi çapımda temizlik setim var. herneyse ilginizi çekerse mesaj atın. bu arada araç sakaryada...

ARAÇ SATILDI İLGİLENENLERE TEŞEKKÜRLER (KİM DEMİŞ COLTUN PİYASASI AĞIR DİYE BİR HAFTADA SATTIM)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 27 Eki 2014 22:22 
Site Admin
Kullanıcı avatarı

İsim: Erhan
Araç: Lancer 1.8 CVT
Meslek: Kalite Yöneticisi
Kan grubu: BRh+
Hayırlı olsun...

HTC Incredible S cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Mitsubishi Lancer 1.8 CVT > Fiat Bravo > Alfa Romeo 159 > Opel Vectra 1.9 CDTI > Honda Type-R(EP3) > Ford Mondeo 2.0 TDCi/AT > Audi A4 2.0 TFSI Quattro S-Line/AT > Mitsubishi Lancer 1.8 INTENSE CVT...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 27 Eki 2014 23:44 
Kullanıcı avatarı

İsim: ergün
Araç: Astra H
Meslek: memur
Hayırlı olsun kaca gitti diye sorsam ayıp olur mu? :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 28 Eki 2014 01:14 
Kullanıcı avatarı

İsim: mesut
Araç: COLT 1.5 İnstyle AMT 109 HP ;)
Meslek: makine teknikeri
Kan grubu: a+
1 haftada 30 liraya satılmış, daha ne, gayet hızlı gitmiş.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 28 Eki 2014 10:56 
Kullanıcı avatarı

İsim: Sercan YAŞAR
Araç: 2011 Mitsubishi Colt Elegance
Meslek: Öğretmen
Kan grubu: Brh+
Kesinlikle piyasasi yok diyenlere ibretle gosterilecek olay. Valla etrafimdaki insanlara bi turlu anlatamiyorum 2. El olayini. Herkes neden aldin bu arabayi nasil satacan acil birsey olsa diyor. Bende diyorum bu paraya 2005 toyota binecegime 2011 model full donanimli arabaya binerim diyorum.susup kaliyolar :)

Belki Bir Gün Herkes 4. Yıldızı Takacak Ama Tarih İlk Bizi Yazacak!!!

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 28 Eki 2014 16:28 
Kullanıcı avatarı

İsim: Kenan
Araç: birsekiz cevete
Meslek: Tekniker
Kan grubu: 0rH+
onu bunu bilmem araban temizse laps diye satılıyor arkadaş... örneklerini çok kez gördük burada...

hayır bir de yazmış her şeyini adam, "arabayı kendim yıkarım her zaman" güven anlamında direk +1 puan bana göre... araba alınacak adam var alınmayacak adam var :)

hayırlı uğurlu olsun mehmet kardeş, dardaysan dertten kurtarsın :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 30 Eki 2014 19:40 
Kullanıcı avatarı

29000tl ye verdim açıkçası alan şahıs 56 yaşında emekli bir amcaydı. kendisi de üç ay önce 2006 model bir colt satmış zaten colttan başka araba aramadım diyordu. hergun sitede sadece colta bakıyordum yenisi eklenmemişse direk kapatıyordum dedi. emekli astsubay... torunumu anaokuluna götrüp getirecem dedi bende yufka yurekliyim dayanamadım razı oldum :) amt olsa 30 havada karada giderdi. 13 araba değiştirdim bunun yedisi sıfır arabaydı ama hiçbirinden colt kadar memnun kalmadım dedi amcam :) Duyurulur....

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 30 Eki 2014 19:58 
Kullanıcı avatarı

salı günü ilan verdim cuma günü 28750 verdiler hayır dedim cumartesi bu amca aradı 29 dedi ya sabır ya Allah tamam dedim pazartesi gelip aldı. Açıkçası başta gayrı ciddi verdim ilanı. şimdilik acelem yoktu ama nasılsa beş altı ayda anca satılır deyip verdim ilanı :) Bir ihtimal ev alırım diye düşünüyordum. tokinin burda satamayıp tekrar satışa çıkardığı evler vardı. arabanın devrini verdiğim gün satışlar başladı ama malesef aynı gun bütün arakatları ve cephesi iyi olan evleri satmışlar sadece zemin katlar ve bodrumlar kalmış :( kısmet olmadı. birgun içinde 113 konut satılmış. genelde emlakçılar, al-satçılar, tüccarlar almış( toki daireleri daha önce satamadığı için bütün ön şartları kaldırmış) aldıktan iki gun sonra aynı evleri sahibinden de satışa çıkarmışlar en az onbin tl kar payı ile. tokinin 18 bin peşinatla verdiği eve adam iki gun sonra 30 bin tl fiyat çekmiş. neyse özetle kısmet olmadı. arabaya boşuna yazık ettik :( neyse ev işi olmayacak gibi ben de lancer e bakıyorum bu aralar. bu arada benim araç manueldi.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 30 Eki 2014 20:49 
Kullanıcı avatarı

İsim: mesut
Araç: COLT 1.5 İnstyle AMT 109 HP ;)
Meslek: makine teknikeri
Kan grubu: a+
Sizinle özel mesaj ilede konuşmuştuk açıkcası içim gitti aracınızın temizliğine, maaşallah temiz ve diri duruyor zaten colt olduğu içinde ayrı bir güzel, eğerki şuanki 2005 coltum için çektiğim kredim bitmiş olsa idi hemen yeni bir tane daha çekip alırdım. :kart:

Gönlümde yatan köpekbalığı kasa rengi de 1. füme 2. beyaz.

Aracı alan amcanın tecrübesini de paylaştığınız için teşekkür ederim gayet aydınlatıcı olmuş.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 31 Eki 2014 13:52 
Kullanıcı avatarı

hanım otomotikte ısrarcı gerçi ben ona ne olur ne olmaz diye manuel kullanmayı öğrettim. çok iyi bilmese de zor durumda kendi başının çaresine bakacak kadar kullanıyor manueli... ama yine de otomotik istiyor. ben de ev almayı öncelikli amaç edinmiştim ama yukarıdaki olay moralimi bozdu tekrar arabaya yöneldim. ama biraz buyuk mu alsak diyorum. açıkçası benimde kredilerim var olmasaydı geçen gün mitsu bayisinde gördüğüm attrage ı alırdım (adını yanlış yazmış olabilirim) coltu alırken baya bir samimi olduk burdaki satış müdürüyle... satarkende uğradım oraya... bütün mitsuları tekrar inceledim. ama colt un yeri boştu :( attrage bence space star a göre daha kullanışlı bir araba... space star çok küçük... colt bile bazen bagaj ihtiyaçlarımızda zorlanırken space star bir aileye hiç uymaz. ama iç mekan kalitesi colt un çok üzerinde... kapı ve gögüs döşemeleri harika... ama bagaj yok denecek kadar küçük... attrage ı inceledim bayıldım doğrusu... iç hacmi colt gibi hemen hemen... sedan... o yuzden bagajı geniş hatta lancerden bile buyuk bagajı var desem abartmış olmam.(lancerin bagajı segmentindeki rakiplere göre gerçekten küçük bana göre) donanım ve iç mekan malzemesinin kalitesi açısından colttan daha kaliteli (artıları fazla) bagajı da geniş daha ne olsun. ama fiyatlar yuksek. yanlış hatırlamıyorsam 40-42 civarında... attrage bagajı bana sedan clio nun bagajını hatırlattı. zaten clionun en büyük olayı o bagajıydı bir zamanlar. attrage da öyle ama önemli bir fark var attrage bir mitsu... bir japon :)

bu arada mesut bey ilginiz için teşekkür ederim herşey kısmet meselesi emin olun çok apar topar oldu ben de bu kadar çabuk beklemiyordum. hanım da ben de colt un yokluğunun şokunu daha atlatamadık. eşim normalde arabalarımla hiç ilglienmez ama coltu sattığıma benden daha çok üzüldü :)
Mesut Taşdemir kardeşim lancer hb piyasada yok denecek kadar az... coltu düşünüyorum ama colt satıp colt almak ne kadar mantıklı? benim aracım zaten çok temizdi piyasada o kadar temizini bulamam. colt almak tek şartla mantıklı o da AMT alırsam... zira benimki manueldi. yada eski kasa colt almayı düşünüyorum hem parayı tasarruf etmiş olurum hem de eski kasayı çok merak ediyorum... kararsızım doğrusu... aile genişledi, köye gidipo geliyorum sağolsunlar bütün erzağımızı veriyorlar orda. onun için de geniş bagajlı bir arabamı alsam diyorum? hatta aklım zaman zaman hafif ticarilere bile kayıyor. neyse tavsiyelerinize açığım...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 31 Eki 2014 14:55 
Kullanıcı avatarı

evet ben de inceledim ama tabi test sürüşü yapamadım. çok donanımlı bir araç demin baktım lancer ın bagajı 430 lt. iken attrage nin bagajı 450 lt. dış görüntü küçük :) kapı döşemeleri ve ön gögüs coltun kinden daha kaliteli malzemeden yapılmış. o dandik plastik hissini vermiyor.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 31 Eki 2014 19:10 
Kullanıcı avatarı

İsim: mustafa
Araç: 2013 Lancer Invite MT
Meslek: coder
Alıcı gözüyle bir Attrage incelemesi yapılsa da okusak/izlesek ne güzel olurdu.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 25 Kas 2014 18:11 
Kullanıcı avatarı

İsim: Fırat
Araç: Lancer için Beklemedeyim
Meslek: Bilgisayar Programcılığı
philosophe63 yazdı:
evet ben de inceledim ama tabi test sürüşü yapamadım. çok donanımlı bir araç demin baktım lancer ın bagajı 430 lt. iken attrage nin bagajı 450 lt. dış görüntü küçük :) kapı döşemeleri ve ön gögüs coltun kinden daha kaliteli malzemeden yapılmış. o dandik plastik hissini vermiyor.

Şimdi " o dandik plastik hissi " dersen bir Colt sahibi olarak alınırım valla :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 29 Kas 2014 20:14 
Kullanıcı avatarı

alınma hocam bende bir colt kullanıcısıyım. doğrusu neyse o... coltun en zayıf yanlarında biri plastik malzemesi... ha diğer muadillerinin plastik kalitesi çok mu iyi? iyi olanı da var kötu olanı da var. ama benim fikrimce colt kadar başarılı bir otomobile yakışmayacak bir şey... Ses yalıtımını artırsınlar plastik kalitesini artırsınlar tekrar piyasaya sursunler ilk alan ben olurum. değer kaybını göze alarak.. herşeye rağmen ben aracımdan memnundum. bir şikayetim yoktu. ama yeni attrage de bir mitsu neticede ve gerçekten iç mekan malzeme kalitesi colttan iyi... tipi clioyu andırıyor ama donanım ve özellikler süper malzeme kalitesi o arabaya göre çok iyi bence... fiyatı yuksek... o yuzden piyasada pek göremiyoruz... mitsu kampanya mı yapar reklam mı yapar ne yapar bilmem ama tanınırlığını bilinirliğini artırmalı... yazık oluyor bu araçlara...

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 18 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: