Zaman: 08 May 2024 10:37

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 4 mesaj ] 
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 29 Kas 2014 20:32 
Kullanıcı avatarı

İsim: mehmet
Araç: 2012 mitsubishi colt elegance 1.3MT
Meslek: öğretmen
Kan grubu: arh+
Arkadaşlar araç abimin... aracı ona ben aldırdım. 2011 den beri biniyor. Aldığında 90 bindeydi şu an 127000km de... km konusunda hiç şüpheniz olmasın. kazası belası kesinlikle yok hatta boyası bile orjinal... araç gümüş gri... Boya fabrika çıkışlı boyası olduğundan jilet gibi diyemem. mucur yolda diğer araçların tekerlerinden gelen çakıl ve kumlardan dolayı aracın iki tarafında önden arkaya doğru kılcal (saç teli gibi) çizikler var. sağında solunda taş izleri var. Sağ tarafında boyaya zarar vermemiş boyayı kaldırmamış bir sürtme izi var(birader traktör lastiğine sürtmüş) Anlayacağınız jilet gibi görünsün diyenin pek içine sinmez belki ama kazası darbesi hatta boyası bile olmayan orjinalcilerin arayıpta bulamayacağı bir araçtır. Temizlik boyası yapılırsa jilet gibi olur ama böyle de çok rahatsız edici bir görüntüsü yok. yakından bakılınca çizikler belli oluyor ( hatta çiziklerin bir ççoğu pasta cilayla düzelir bence) Herneyse kazası değişeni yok, kmsi yaşına göre düşük ve kesinlikle orjinal kmdir. bakımları düzenli olarak yapıldı. hor kullanılmadı. motoru saat gibi... yürüyeninde şanzımanında en ufak bir kusur yok. Arabanın ve km nin orjinalliğinden en ufak bir şüpheniz olmasın hertürlü ekspertize açıktır. kendisi sıfır araç alacak. takasa vermek istemiyor. o yuzden satıyor. son fiyat 24500tl diyor ama siteden biri için aracı olup birşeyler daha düşürebilirim.(bu dediğimden kendisinin bile haberi yok emin olun :) Gerçi beni de pek tanımazsınız ama daha bir ay önce colt umu sattım ve alıcının telini isteyene verebilirim. dediğim dışında birşey çıkmış mı çıkmamış mı diye sorabilirsiniz. neyse bu arada araç lpg lidir. ilgilenenlere foto gönderebilirim.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 29 Kas 2014 20:40 
Kullanıcı avatarı

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 1247/detay ilan linki yukarıda...
,kendisi detaylı blgi vermiş ama abim diye söylemiyorum çok dürüst olduğundan en ufak şeyleri bile sorun diye yazmış (lpg tankının bazen 35 değil 26 litre almasından bile bahsetmiş. halbuki bu bir sorun bile değil) neyse ilgilenen arkadaşlar merak ettikleri herşeyi bana sorabilirler.)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 30 Kas 2014 00:58 
Kullanıcı avatarı

İsim: Kenan
Araç: birsekiz cevete
Meslek: Tekniker
Kan grubu: 0rH+
araba alınacak adam vardır, alınmayacak adam vardır... işte samimi bir satıcı, aracı da beğenen tereddüt etmesin :)

pazar ola :beer:

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 30 Kas 2014 01:57 
Kullanıcı avatarı

teşekkürler kenan bey...

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 4 mesaj ]