Zaman: 27 Nis 2024 10:06

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 25 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: fixit-pro
MesajGönderilme zamanı: 03 Ara 2010 16:44 
Kullanıcı avatarı

İsim: Hakan
Araç: Colt invite AMT
Meslek: Banka
Kan grubu: A+
yuxu yazdı:
Bugün geri manevra yaparken arkadaki çöp bidonunu görmediğimden sağ arka tamponunu sürttüm aracın :( çok üzüldüm ve de çok kızdım. O kadar kötü park ediliyor ki Göztepe'de(İzmir) araçlar, otoparktan çıkmak akrobatik yetenek gerektiriyor sanki. Bu ürünü görüyordum dedim belki bir yararı olur ama buradaki yorumlar hayalimi yıktı. Boya için çok erken daha. İyi bir ustaya lokal boya yaptırmak belki sorunu çözer.

Geçmiş olsun ufak tefek bişeyse hiç kafaya takma devam et.
rahatsız edici bir durum varsa kaskonu bozmadan autoking halleder probleminizi.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 04 Ara 2010 00:20 

İsim: 1
Araç: 1
Meslek: 1
Kan grubu: 1
Teşekkür ederim arkadaşlar. Sevgili Hero, öyle diyelim içimizi rahatlatır.
Göçük yok ama bazı bölümler çok derin çizildi. Çizikten öte sürtünme demek yerinde olur. Tüm gün içimde bir yerler -şükür nokta-yı nazarından ayrılmadan- acıdı. Sadec arabalara park edecek yer bulmak sorun sanırdım, oysa düzgün park edememek de büyük sorunmuş. Bizim insanlarımız ne zamandan beri bencilliği öncül özellikleriyaptılar. Mesleğim gereği iyi biliyorum ki eskiden böyle değillerdi. Buna da ayrıca üzülüyorum. Kısmet olursa 2,5 ay sonra bir çocuğum olacak, onu araca bindirmeden önce sürekli endişe mi duyacağım. Park derdi, düşüncesiz sürücü derdi, araçlarının üstünlüğünü kendi üstünlüğü sayan sürücü bolluğu derdi, makası matahlık sanma, sinyal vermeden yapılan ani şerit değişiklikleri vs.vs.vs. Bu sorunların hepsi heran her yerde yaşanıyor. Hata yapılır tabi ama bizim ülkemizde hatalar arası doğrular sergileniyor. Hata meşru olmuş vesselam. Allah sabır versin hepimize
Sevgili toşu autokingden haberdar değilim. Bu ne ola ki! Hem kaskoyu bozmuyoruz hem de para ödemiyoruz gibi birşey mi bu? Yoksa bir iki cam değiştirme durumuna kaskonun tolerans göstermesi benzeri bir şey mi?

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 04 Ara 2010 01:41 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: Melih
Araç: Mitsubishi Colt 2005 1.3 Instyle
Meslek: Filolog
Autoking, İzmir'de Bornova Sanayi Sitesinde var. www.autoking.org adresinden işlem detaylarını ve anlaşmalı sigorta şirketlerini görebilirsin. Kaskonda mini onarım varsa herhangi bir ücret ödemeden hallettirebilirsin.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 09 Ara 2010 12:26 
Kullanıcı avatarı

İsim: Mert
Araç: Corolla
Meslek: Fw
Kan grubu: 0Rh+
bu ürün büyük çaplı bir yalandan ibaret ne yazıkki :) bende aynı tuzağa düşüp alanlardanım :) allahtan çok para vermedik , ona şükrediorum :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 17 Şub 2011 00:23 
Kullanıcı avatarı

İsim: hilmi
Araç: mitsubishi carisma
Meslek: memur
Kan grubu: BRh+
pasta cila yapmayı düşünen arkadaşlar için küçük bir uyarı ;pasta, krem şeklinde zımparadır.temizlik amaçlı yapılacaksa polish cila ile karışım yapılıp uygulanmalı. sık sık sadece pasta cila uygulanırsa boya üzerindeki vernik tabakasını yıpratır. şu an benim arabam opak boya olmasına rağmen sol ön kapıda önceki sahibinin acemice yaptırdığı pasta cila hasarı var.15 cm çapında bir yerde neredeyse boyanın altındaki astar görülüyor..muhtemelen makina ile yapılmış.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 25 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 32 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: