Zaman: 11 May 2024 09:43

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 16 mesaj ] 
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 28 Kas 2012 03:10 
Kullanıcı avatarı

İsim: Aykut
Araç: ASX
Meslek: Turizm
Kan grubu: A +
Merhaba Arkadaşlar,

Öncelikle aracımı spor araç aşkı için satmayı düşünüyorum, belki zevkimi aldıktan sonra muhtemelen yine SUV tarzı araca dönüş yaparım.

Şimdi aracımla ilgili bilgileri vereyim:

2011 model (2012 Ocak trafiğe çıkışlı), 1.6 benzinli - beyaz renk, intense araç olup, aracım gerçek anlamda Türkiye'de tektir. Araçtaki ekstraları aşağıda sıralıyorum:

** Aracı ön tampon, arka tampon ve marşpiyelleri beyaz boyalı olarak teslim aldım. Standart araçlara göre bir üst segment hissi vermektedir, çok daha hoş gözükmektedir. - değeri: 1.000 TL

** Xenon far (garantili olarak takıldı) - değeri: 1.250 TL

** Necvox multimedya & eğlence sistemi (geri dönüş kamerası, CD changer, DVD, TV, navigasyon, radyo). - değeri: 1.600 TL (+200 TL montaj)

** Necvox arka koltuklar için TV başlıkları - değeri: 1.000 TL (arkada oturanlar isterse ana ekrandaki yayını, isterse kendi usb ile takacağı filmi izleyebileceği gibi, orjinal joystickleri ile ana ekrandan bağımsız olarak oyunda oynayabilecektir).

** Bagaj kapısının ucunda krom çıta (aksesuar) - değeri: 250 TL

** Kapı eşiklerinde metal krom asx yazıları (aksesuar) - değeri: 150 TL

** Park sensörü - değeri: 250 TL

** Meguiars boya koruma - değeri: 250 TL (ayrıca bagajımda meguiars araç yıkama şampuanı bulunur, araca başka kimyasal değmemiştir, alan arkadaşda kalan şişe ile devam eder:) ).

** Ziebart koltuk & gövde koruma - değeri: 200 TL

Aracım sadece ve sadece kapalı otoparkta muhafaza edilmektedir. İşyerim Taksim'dedir, Taksim'de Habertürk otoparkında özel olarak iki araçlık yerim bulunmaktadır, kapımı çizmesin diye yanıma araç bile park edememektedir!!! Keza evimin de kapalı otoparkı mevcuttur.

Araca benzin sadece SHELL istasyonlarından alınmıştır, keza aracımın faturalarını muhasebecim gider gösterdiği için tüm benzin faturaları dahi mevcuttur!!! :)

Özetle aracımın Türkiye'de bir eşi & benzeri & muadili söz konusu değildir.

Aracım 24.000 km de olup, sadece ve sadece Mitsubishi Aldatmaz Yetkili Servisine gitmiştir, 15.000 km bakımı bu serviste yapılmıştır. Aracım kesinlikle sorunsuz & kusursuz olup, tüm belgeleri & kayıtları mevcuttur.

Aracın iki adet resmini de aşağıdaki eklediğim linklerden görebilirsiniz:

http://img687.imageshack.us/img687/1895 ... 261925.jpg

http://imageshack.us/a/img39/6395/img00 ... 221451.jpg

Böyle bir araca fiyat belirlemektense gelecek teklifleri görmek istiyorum öncelikle.. Verilecek üst rakam araca gerektirdiği saygıyı göstermez ise aracımı satmayacağım, bu özel ASX 'e gereken saygıyı duyacak fiyatlar geçmenizi istiyorum, komik rakamlar değerlendirilmeyecektir. İsteyenler buradan randevu alarak aracımı görebilir, göstermek istediklerine gösterebilir.

ARACIMIN BEĞENMEDİĞİM TEK YÖNÜ: Aslında buna bir kusur demek de doğru olmaz, sonuçta bilerek alıyoruz ama keşke 116 beygir değilde, 150 beygir yada üzeri olsaydı.. O zaman spor araç almak adına aracımı satışa çıkarmaz, aracı spor yay ile indirir, jantları 17" yerine 18" hatta 19" e çevirirdim ve asla satmazdım. Ama biraz performans da istiyorum artık.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 02 Ara 2012 22:12 
Kullanıcı avatarı

İsim: Mehmet
Araç: Megane
Meslek: Mühendis
Kan grubu: A
Gerçekten çok özel bir araç yapmışsınız, tebrik ediyorum sizi.. Görsel olarak araç çok haşin ve üst segment duruyor bu şekilde, makyajlı kasadan çok daha güzel. Araca bi 6bin tl civarı masrafınız olmuş aşşağı yukarı.. Sıfırını iyi bi pazarlıkla 65 e veriyorlar, ama sonuçta ikinci el.. benim şuan satılık meganım var, onu satıp üstüne para koyup alacağım, aracınız almayı gerçekten çok isterim. 58 bin tl teklif versem nasıl düşünürsünüz? Ciddi alıcıyım, sizden tek isteğim kendi aracımı makul fiyattan satana kadar beklemeniz olur. Uygunsa gelip aracı bi de yakından görmek isterim?

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 03 Ara 2012 13:11 
Kullanıcı avatarı

İsim: Bil@l
Araç: Lancer 1.8 Intense CVT
Meslek: Bilg. Muh.
Kan grubu: B +
Ozel siparis olan kismini tam anlamadim?

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 03 Ara 2012 21:11 
Kullanıcı avatarı

Mehmet; aracı elbette gelip görebilirsin. Özelden mesaj atarsan telefon numaramı veririm, araç haftaiçleri Taksim'de Habertürk Otopark'ındadır, randevulaşırız. Fiyat konusuna gelince, aracı gelip görüp öyle fiyat teklifi vermen daha mantıklı olacaktır.

Bilal; özel siparişten kastım şu.. Aracı aldığım vakit bayiden yaklaşık 1 ay beklettim. Tüm bu dediklerimin yapılması aracı bir nevi özel sipariş haline getirtti. Türkiye'de bir benzerinin dahi olmadığını bizzat yetkili servisler söylüyor.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 09 Ara 2012 00:35 
Kullanıcı avatarı

İsim: ergün
Araç: Astra H
Meslek: memur
Kan grubu: arh+
gayet yakışıklı olmuş araç bence
umarım gönlünüze göre bi fiyat bulursunuz

ayrıca teklif veren mehmet bey
sizin hakkınızda daha detaylı bilgiler alabilir miyiz?
gördüğüm kadarıyla forumdaki ilk mesajınız bu başlığa olmuş

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 09 Ara 2012 17:38 
Kullanıcı avatarı

Selam Ergün bey.. ben suv tarzı araç almak istiyorum kendi megane ımı biraz iyi fiyata satıp.. haftaiçi aykut beyin aracını gördüm gerçekten dediği az bile. şuana kadar istanbulda pekçok bayi gezdim ama böyle özel bir araç görmedim. ben megane ı satana kadar aykut bey aracı satmazsa gözümü karartıp verdiğim rakamı az biraz daha çıkarıp aykut beyi ikna edicem inşallah :) bende araçta kıl bi insanım, o yüzden aykut beyle iyi anlaştık, onu çok iyi anladım :)

birçok suv tarzı araç baktım, ancak görsellik, güvenilirlik, yakıt ve sorunsuzluk açısından asx te karar kıldım.

yine böyle çok bakımlı bir araç olursa bana önerebilirsiniz ergün bey. istediğim gerçekten dolu bi araç. bayilerle çok konuştum, yıl sonu bile olsa böyle eklentiler vs olunca fiyat uçuyor resmen. tavsiyelerinizi bekliyorum elbette. önerilerde bulunabilirsiniz.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 10 Ara 2012 13:05 
Kullanıcı avatarı

İsim: Kazım
Kan grubu: AB+
Mehmet Bey, Megane aracınız hakkında bilgi alabilir miyim? dizel/benzin, km, model yılı, boya, rütuş, işçilik vb.. Ayrıca öngördüğünüz fiyat.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 10 Ara 2012 16:31 
Kullanıcı avatarı

İsim: ergün
Araç: Astra H
Meslek: memur
Kan grubu: arh+
memocekce yazdı:
Selam Ergün bey.. ben suv tarzı araç almak istiyorum kendi megane ımı biraz iyi fiyata satıp.. haftaiçi aykut beyin aracını gördüm gerçekten dediği az bile. şuana kadar istanbulda pekçok bayi gezdim ama böyle özel bir araç görmedim. ben megane ı satana kadar aykut bey aracı satmazsa gözümü karartıp verdiğim rakamı az biraz daha çıkarıp aykut beyi ikna edicem inşallah :) bende araçta kıl bi insanım, o yüzden aykut beyle iyi anlaştık, onu çok iyi anladım :)

birçok suv tarzı araç baktım, ancak görsellik, güvenilirlik, yakıt ve sorunsuzluk açısından asx te karar kıldım.

yine böyle çok bakımlı bir araç olursa bana önerebilirsiniz ergün bey. istediğim gerçekten dolu bi araç. bayilerle çok konuştum, yıl sonu bile olsa böyle eklentiler vs olunca fiyat uçuyor resmen. tavsiyelerinizi bekliyorum elbette. önerilerde bulunabilirsiniz.

hayırlısı bakalım
o zaman bu asx in lakabı
:kart: asx aldıran asx :kart:
olsun :D

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 10 Ara 2012 17:23 
Kullanıcı avatarı

İsim: Burak
Araç: Lancer Sportback
Meslek: Jeofizik Mühendisi
Kan grubu: BRh+
pazar aksamustu 6 sularında atasehir yakınlarında görmüş olabilir miyim ?

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 10 Ara 2012 18:57 
Kullanıcı avatarı

Burak bey selam, haftasonu karşıdaydım biara evet.. Belki görmüş olabilirsiniz benim aracı, doğrudur.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 11 Ara 2012 00:15 
Kullanıcı avatarı

İsim: Burak
Araç: Lancer Sportback
Meslek: Jeofizik Mühendisi
Kan grubu: BRh+
aynen ben de taksideydim arenadan saracoğluna yetismeye çalışırken direk gözüme takıldı nazar değmesin canlı canlı gördüm çok güzel dikkat çeken bir araç olmuş...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 11 Ara 2012 20:50 
Kullanıcı avatarı

İsim: mert
Araç: asx 1.6 invite
Meslek: proje müdürü
Kan grubu: BRH-
necvox navigasyon koltuk başlıkları ziebarth da boya koruma ses yalıtımı vinil ve döşeme koruma yapıldı benim araçla olan fark tamponlar gövde rengi değil ve intense modeli geri kalan hersey aynı :D

performans konusuna gelince açık hava filtresi taktırırsan bu araçta performansın kralını yaşarsın bi kaç kere hava filtresini söktüm çok tatlı bi ses cıkıyor ve bildiğin yer uçağına dönüşüyor :kart: ama şimdiden söyliyim çok benzin harcar :LOL:

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 11 Ara 2012 23:45 
Kullanıcı avatarı

intense modeli zaten başlı başına bir fark.. bu aracı invite olarak satmak mitsubishi ye ihanet etmek demek ama temsa satış olsun diye getiriyor.

boya olayı mekanik anlamda önemli..

ama farklar bunlarla sınırlı değil.. en kaliteli xenon far var aracımda indirimli olarak 1250 tl ye takıldı.. ayrıca içinde bir çok aksesuar var, krom çıtalar, kapı eşikleri vs vs vs.... Ayrıca geri görüş kamerası olmasına rağmen yine en iyi park sensörünü taktırdım.. Yani iyiki de fark yokmuş senin araçla benim araç arasında...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 15 Ara 2012 21:09 
Kullanıcı avatarı

İsim: Savaş
Meslek: TSK
Kan grubu: A -
megan için fiyat alabilirmiyim benim invite model aracım var xenon far ve yeni modellerde olmayan usb girişi var (stepne yok). gece mavisi ve 28000 km de gayrımenkul almı yapacağim için değiştireceğim daha satışa koymadım özelden foto yollayabilirim

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 16 Ara 2012 01:43 
Kullanıcı avatarı

merhaba. asla invite araç düşünmüyorum. hatta intense olarak bile sadece aykut bey in aracı gibi özel bir araç düşünüyorum, sanırım o kadar özelide tek.. ben kolay kolay ikinci el araç almam, aykut beyle tanıştığımda gerçekten çok şaşırdım, bir dosya ile geldi, içinde tüm benzin faturaları vardı. aracına sadece shell den benzin almış. otoparkta bile iki araçlık yer ayırtmış kimse park edemiyor yanına, abartı zannetmiştim ama gözümle görünce hayretler içinde kaldım.

aracıma gelince 2010 model, benzinli megane 3. en son 35bin e veririm.

ancak aykut bey'in aracı ile aynı ayarda aracı olan arkadaşlar önerebilirler. diğerlerinin yorulmasına gerek yok :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 27 Oca 2013 00:45 
Kullanıcı avatarı

İsim: Furqan
Araç: Asx 2011
Meslek: Öğrenci
Kan grubu: brh+
Selamun Aleyküm Aracın türkiye'de Tek Değil sadece Benim Aracımda Tamponlar Beyaz a Boyalı Değil o kadar :) Hayırlı Satışlar

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 16 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: