Zaman: 11 May 2024 17:36

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3 mesaj ] 
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: direksiyon mafsalı
MesajGönderilme zamanı: 14 Ağu 2012 22:57 
Kullanıcı avatarı

İsim: fethi
Araç: carisma
Meslek: tekniker
selam arkadaşlar benim bi konuda bilgilerinize ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim bende 1999 model otomatik 1.6 carisma var ön takım aks lar lastikler komple değiştim boşluklar gidince direksiyon mafsalında boşluk cıktı direksiyonda tıkırtı mevcut seyir esnasında frene bastığımda tıkırtı daha cok artıyor direksiyon mafsalından dışarıda bulamadım direksiyon mafsalının servis fiyatı 870 tl dediler acaba daha önce başına gelen varmıydı böyle bi sorunum var yarın sökücem ama başka bi aracın mafsalıyla uyma şansı varmı bilmiyorum :( daha önce böyle bi sorunla karsılaşan arkadaşlar varsa yardımcı olursanız cok sevinirim teşekkürler

Başa Dön
 Mesaj Başlığı: Re: direksiyon mafsalı
MesajGönderilme zamanı: 15 Ağu 2012 12:52 
Kullanıcı avatarı

İsim: özenc
Araç: TOYOTA AURİS 2013
Meslek: büro
fethi yazdı:
selam arkadaşlar benim bi konuda bilgilerinize ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim bende 1999 model otomatik 1.6 carisma var ön takım aks lar lastikler komple değiştim boşluklar gidince direksiyon mafsalında boşluk cıktı direksiyonda tıkırtı mevcut seyir esnasında frene bastığımda tıkırtı daha cok artıyor direksiyon mafsalından dışarıda bulamadım direksiyon mafsalının servis fiyatı 870 tl dediler acaba daha önce başına gelen varmıydı böyle bi sorunum var yarın sökücem ama başka bi aracın mafsalıyla uyma şansı varmı bilmiyorum :( daha önce böyle bi sorunla karsılaşan arkadaşlar varsa yardımcı olursanız cok sevinirim teşekkürler

arkadasım servise gidin L200 ler için kullanılan bir jel varmış onu benim aracımdada uygulamanızı istiyorum deyin. Oluşan boşluk o jel ile kapanıyor Seni baya bi idare eder Mafsal değiştirmek son çare.

Başa Dön
 Mesaj Başlığı: Re: direksiyon mafsalı
MesajGönderilme zamanı: 15 Ağu 2012 22:52 
Kullanıcı avatarı

İsim: fethi
Araç: carisma
Meslek: tekniker
arkadasım servise gidin L200 ler için kullanılan bir jel varmış onu benim aracımdada uygulamanızı istiyorum deyin. Oluşan boşluk o jel ile kapanıyor Seni baya bi idare eder Mafsal değiştirmek son çare.[/quote]

arkadaşım ben mitsubishi servisinde calışmıştım daha önce sanırım kauçuklu gres dediğiniz jel oda fayda etmiyor bugün ben hyundaı accent era nın mafsalını denedim seside kesti vuruntuyuda ama malesef direksiyon cok sertleşti ve dönüşlerde cekme yapıyor cok uğraştım ama bi türlü uyduramadım orjinalini almaktan başka carem kalmadı siparişten sonra 1 aya yakın sürüyo gelmesi bakalım artık siparişi yarın vericem

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: